fbpx

Branding

Communication design

Branding obejmuje wszystkie sfery istotne dla pozycjonowania i budowania silnej marki. Efektem naszego procesu jest zbiór wytycznych, które pozwalają konsekwentnie tworzyć wizerunek.

 

Communication strategy

Strategia komunikacji to zbiór wytycznych do projektowania doświadczeń, zachowań marki, tekstów i grafiki. Wybieramy odpowiednie kanały komunikacji i uczymy, jak tworzyć komunikaty, które będą wspierać rozwój nowo zaprojektowanej marki. Pomagamy zrozumieć zależności przedstawiając je z perspektywy marki (co robi?) oraz użytkownika (co odczuwa?).

 

Brand voice & communication

Brand voice to sposób, w jaki marka mówi, jak pisze teksty, jak zwraca się do swoich klientów. Odpowiednie wytyczne pozwalają zachować spójność w słowie pisanym i pełną zgodność z obranym kierunkiem kreatywnym, bez względu na kanał komunikacji, czy odpowiedzialną za pisanie danego materiału osobę.

ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY ZOBACZ PROJEKTY

Kontakt