fbpx


“>

UBX Cloud

UBX Cloud / To jest chmura, której szukasz

Sir! The possibility of successfully navigating the hosting industry is approximately 3720 to 1!  To prawda, zwłaszcza jeśli każdy dostawca stara się prześcignąć innych w byciu najlepszym przyjacielem. Czy tak naprawdę tego oczekujesz? UBX robi to inaczej i skupia się na technicznym podejściu do zadania.

BRANŻA / LOKALIZACJA

Cloud hosting provider / Detroit, USA

ZAKRES PRAC

Analiza i strategia komunikacji / Identyfikacja wizualna / Projektowanie UX/UI / Web development

Always in motion the future is.

Stworzyliśmy strategię i system identyfikacji wizualnej, które podkreślają to co ma znaczenie – technologiczną eksperckość. Nie w nudny i poplątany sposób. Nerd and proud is the UBX way.

Brand Hero

W brandingu dla UBX stworzyliśmy zestaw brand heroes z ich unikalnymi osobowościami na potrzeby różnych możliwości ich wykorzystania w materiałach marketingowych marki.

Styl identyfikacji wizualnej marki pozwolił na kreację ikon i ilustracji na każdą okazję, w sposób który wyróżnia branding UBX na tle nasyconego sektora technologicznego.

An elegant brand
for a more civilized age.

NEXT: TASZKA NEXT: TASZKA NEXT: TASZKA NEXT: TASZKA NEXT: TASZKA NEXT: TASZKA NEXT: TASZKA NEXT: TASZKA NEXT: TASZKA NEXT: TASZKA NEXT: TASZKA NEXT: TASZKA NEXT: TASZKA NEXT: TASZKA NEXT: TASZKA

Kontakt