fbpx


“>

Harteq

Harteq

Pewna skala przedsiębiorstwa powoduje, że nawet najmniejszy błąd w pomiarach może kosztować tysiące, jeśli nie miliony. Harteq jest producentem precyzyjnego sprzętu pomiarowego do zarządzania flotą. Dbałość, jaką wykazuje się ta marka w swoim produkcie, musiała zostać odzwierciedlona w niepowtarzalnej identyfikacji.

BRANŻA / LOKALIZACJA

Producent czujników przepływu paliwa / Wrocław, Polska

ZAKRES PRAC

Visual identity / Print design / Print management / Web design & development

Koncepcja

Postaraliśmy się, by te wartości były widoczne zarówno w logo, jak i pozostałych elementach graficznych. Skala liniowa okazała się najbardziej odpowiednia do tego celu.

Poziome linie skali zostały umieszczone na krawędziach szablonów. Nawiązania do nich są również widoczne w specjalnie dobranej typografii.

Precyzyjne pomiary są skontrastowane ze środowiskiem ciężkiego przemysłu. Rześki czerwony kolor bazowy łączy się z szorstką fakturą papieru (przypominającą papier ścierny) i tłoczeniami z gładkiej, srebrnej folii.

Odtworzyliśmy szorstkie środowisko marki z pomocą silnych bodźców wizualnych i haptycznych.

Dwa bardzo różne papiery zostały sklejone razem, aby uzyskać szorstką czerwoną powłokę zewnętrzną i gładką powierzchnię do pisania po wewnętrznej stronie. Wszystkie elementy zostały potem tłoczone srebrną folią z użyciem największych matryc, z jakimi kiedykolwiek pracowaliśmy.

Precyzja i stojąca za nią technologia w połączeniu z industrialnym pyłem stanowią definicję tożsamości Harteq.

Next: IAW Next: IAW Next: IAW Next: IAW Next: IAW Next: IAW Next: IAW Next: IAW Next: IAW Next: IAW Next: IAW Next: IAW Next: IAW Next: IAW Next: IAW Next: IAW

Kontakt