fbpx


“>

Elf Logistics

Elf Logistics

ELF już wcześniej wyróżniał się personalizacją usług w oparciu o trzy kluczowe wartości: wydajność, pasję i postęp (po niemiecku: “Effizienz, Leidenschaft und Fortschritt”). Od nas oczekiwano, że zaprojektujemy komunikację wizualną, która je zobrazuje.

BRANŻA / LOKALIZACJA

Logistyka / Niemcy

ZAKRES PRAC

Visual identity / Web design & development

Koncepcja

“ELF” po niemiecku oznacza “jedenaście”. Gdy połączyć to ze sposobem w jaki ludzie postrzegają przepływ ruchu drogowego, powstają linie przypominające ślady kół lub drogę.

Użycie odcieni zielonego i naturalnych materiałów z recyklingu dowodzi nie tylko, że marka jest eko-świadoma, ale także dostrzega korzyści odpowiedzialnego zarządzania logistyką.

W tej branży być w ruchu to podstawa biznesu. A nasza “jedenastka” nigdy nie jest nieruchoma. Bez znaczenia, czy na drodze, w biurze czy w kieszeni pracownika. Efekt pozostaje dynamiczny i trudny do wymazania z pamięci.

Przenieśliśmy tę prostą, ale wymowną, narrację marki na grunt responsywnego projektu strony internetowej, by komunikacja marki mogła podążać właściwą drogą.

NEXT: Edge Hosting NEXT: Edge Hosting NEXT: Edge Hosting NEXT: Edge Hosting NEXT: Edge Hosting NEXT: Edge Hosting NEXT: Edge Hosting NEXT: Edge Hosting

Kontakt