fbpx


“>

Edge Hosting

Edge Hosting

Tylko wielopoziomowa zmiana mogła pozwolić tej marce stawić czoła nowym warunkom na rynku. Żeby taką zapewnić, musieliśmy odrzucić zastane schematy i właściwie ukierunkować gwałtowny rozwój Edge. W efekcie udało nam się stworzyć markę, która ma siły, by przebić się na prowadzenie.

BRANŻA / LOKALIZACJA

Zarządzanie hostingiem w chmurze / Baltimore, MD, USA

ZAKRES PRAC

Communication Analysis / Communication Design / Visual identity / Print design / Print management / Web design & development

Koncepcja

Przezorność to nie magia.

Odczarowaliśmy ten biznes.

Identyfikacja nie powinna dosłownie pokazywać tego, o czym już wiadomo, że firma robi. Przyjrzeliśmy się staremu logo, nowym koncepcjom i udało nam się znaleźć rozwiązanie, które jednocześnie nie ignoruje dziedzictwa firmy i podkreśla jej nowoczesność i dojrzałość, którą nabyła.

Zielona kropka była wystarczająca do tego, by wyrazić kluczowe wartości marki Edge i stać się istotnym elementem nowej identyfikacji wizualnej. Postanowiliśmy sprawdzić jak się sprawuje poprzez serię ankiet, które wykazały ok. 100% wzrostu w postrzeganej wartości marki.

Web

Strona, będąca najważniejszym kanałem komunikacyjnym i narzędziem sprzedażowym, wymagała odnowienia w duchu nowej marki.

Udało nam się zgrabnie rozróżnić produkty z użyciem animacji na ich podstronach i obok “wezwań do działania”. Strona zaczęła przyciągać oko i wyróżniać się na tle konkurencji dzięki minimalistycznym podejściu w tworzeniu tych animowanych wzorów.

Pomogliśmy stworzyć markowy blog , który miał posłużyć jako narzędzie do dzielenia się wiedzą i wnioskami z wydarzeń rynkowych. Nie mogliśmy się powstrzymać od przyjemnej gry słów.

Ostatnim etapem naszych prac było zaprojektowanie Portalu Użytkownika Edge, samoobsługowej platformy, która miała jeszcze bardziej ułatwić interakcję klienta z jego hostingiem.

NEXT: SAN RUN NEXT: SAN RUN NEXT: SAN RUN NEXT: SAN RUN NEXT: SAN RUN NEXT: SAN RUN NEXT: SAN RUN NEXT: SAN RUN NEXT: SAN RUN

Kontakt