Usługi i procesy

Analiza komunikacji

Zmiany wymagają dobrego przygotowania. Pracujemy w bliskiej kooperacji z klientem, by zebrać jak najwięcej informacji, które pozwolą wyciągnąć właściwe wnioski i obrać konkretny kierunek dalszych działań.

Projektowanie komunikacji

Żeby wiedzieć jak się zachowywać i jak mówić w różnych sytuacjach, marka potrzebuje solidnego kręgosłupa wartości. Projektujemy to, by klient mógł przekonać do siebie i zatrzymać przy sobie swojego klienta.

Identyfikacja wizualna

Design nie tylko wygląda - ma też swoje zadanie do spełnienia. W naszych systemach wizualnych łączymy piękno z funkcjonalnością, by grafika przede wszystkim wspierała przekaz, jaki ma osiągnąć marka klienta.

Web

Strona internetowa i aplikacja to kolejne kanały komunikacji, których używa marka, by się pokazać i wyrazić. Dobrze, kiedy może zająć się nimi ten sam zespół - to gwarantuje spójność efektu końcowego.

Wdrożenie marki

Plan jest już gotowy, czas na jego wykonanie. Tak jak przy budowie Krakowa, i tutaj przyda się trochę czasu. Przygotowaliśmy kilka udogodnień, które pozwolą uporządkować i tym samym ułatwić pracę.

Wsparcie kreatywne

Nie zapominamy o markach, które pomogliśmy zbudować. Możecie liczyć na nasze wsparcie w swojej dalszej działalności.

Kontakt