„>

FrameLogic

FrameLogic

FrameLogic tworzy oprogramowanie, które pozwala właścicielom flot skupić się na ich wydajności. Dzięki niemu są w stanie zauważyć i rozwiązać wszelkie kwestie, których wcześniej nie udawało się zauważyć.

BRANŻA / LOKALIZACJA

Oprogramowanie do zarządzania flotą / Wrocław, Polska

ZAKRES PRAC

Visual Identity / Brand collateral design / Print management / Web design & development / App design / Brand consulting

Koncepcja

Cztery charakterystyczne znaki wskazują na zakresy specjalizacji FrameLogic: zarządzanie flotą, paliwem, transportem i siłą roboczą.

Gdy firma zarządza liczną flotą pojazdów, nawet najmniejsze szczegóły mogą mieć ogromne znaczenie dla wydajności i kosztów. Dlatego FrameLogic stworzył wirtualne narzędzie, które pozwoliło osiągnąć efekty w zarządzaniu, jakie do tej pory były wydawały się niemożliwe.

Naszym zamiarem pozostało odzwierciedlenie tego w identyfikacji. Zdecydowaliśmy się więc na figury niemożliwe jako podstawę naszej koncepcji.

Stworzyliśmy pełen zestaw materiałów promocyjnych i sprzedażowych, żeby wspomóc, już i tak dynamiczny, rozwój FrameLogic. Wizytówki i teczki, stanowiska targowe, aplikacje mobilne i wiele innych elementów zostało zaprojektowanych w zgodzie z nową identyfikacją.

Sprzedażowo-prezentacyjna strona posłużyła Frame Logic jako skuteczne narzędzie biznesowe.

Przebudowaliśmy ponad 30 ekranów danych, tworzenie ikon, przycisków, wykresów, a także aplikacji mobilnych na iOS i Androida oraz oprogramowania do prezentacji targów. Poparcie wyrażone przez rzeszę użytkowników potwierdziło, że implementacja została dobrze przeprowadzona.

Kontakt